Τετάρτη 13 Μαρτίου 2013

Έχασαν τα κορίτσια μας από τον Μαγνησιακό.

Η Γυναικεία ομάδα των Τρικάλων γνώρισε την ήττα με σκορ 2-0 στην έδρα του Μαγνησιακού και πλέον περιπλέκεται το σενάριο της κατάκτησης της 1η θέσης
Πάντως στο  3ο λεπτό η Λουλέ ανατράπηκε μέσα στη μεγάλη περιοχή αλλά ο διαιτητής δεν έδειξε παράβαση
Το γεγονός ότι οι νεαρές παίκτριες έχασαν την ψυχραιμία τους, εκμεταλλευτήκαν με τον καλύτερο τρόπο οι Βολιώτισσσες που στο 8ο και στο 12ο λεπτό πέτυχαν τα δυο νικητήρια γκολ.
Στη συνέχεια τα  Τρίκαλα προσπάθησαν κι είχαν μάλιστα δυο δοκάρια  οι προσπάθειες των Τζιώρα και Έλενας Γιαννούλα,αλλά δεν γύρισαν το ματς

Τρίκαλα: Χαρακοπουλου, Τελιου (78’ Πούλιου), Λασκου, Παπαδημητριου, Τζιωρα (80’ Σκρέτα), Κουκ, Βαμπουλα, Γιαννούλα Ε., Χυμα (75’ Γκατη) Λουλε, Παπακώστα